Koks skirtumas tarp Loratadine ir Suprastin?

Šiuolaikinė reklama ir virtuali erdvė siūlo įvairius vaistus alergijos gydymui: Tsetrin, Tavegil, Diazolin, Claritin, Loratadin, Suprastin ir kt. Palyginkime, kas yra geresnė už Loratadin ar Suprastin, ir ar galima juos suvartoti kartu. Jų farmakologinės savybės skiriasi nuo gydomojo poveikio pradžios ir intensyvumo, šalutinio poveikio, susijusio su gydymu.

Informacija apie vaistą

Palyginti Loratadine ir Suprastin, apsvarstykite suvestinę lentelę, parengtą pagal naudojimo instrukcijas.

Parametrai

Loratadinas

Suprastin

Farmakologinė grupė

Antialerginiai 2-osios kartos preparatai

1-osios kartos antihistamininiai vaistai

Išleidimo formos

Sirupas, suspensija, tabletės

Tabletės injekcijai

Farmakologinis poveikis

Antialerginis, antipruritinis, antieksudicinis.

Pašalina odos niežulį, nosies išsiskyrimą, vandeningas akis, niežulį, gleivinės patinimą, veido odą, čiaudulį, odos paraudimą.

Antialerginiai, antiemetiniai, vidutinio sunkumo spazmai.

Pašalina niežulį, išbėrimus, audinių patinimą, paraudimą

Poveikio pradžios greitis

nuo 30 minučių iki 1 valandos

nuo 30 minučių iki 1 valandos

Veiksmų trukmė

Naudojimo indikacijos

Alerginis rinitas ir konjunktyvitas, pollinozė; Alergija maistui ir vaistams; vabzdžių įkandimai, alerginės odos ligos (dilgėlinė, lėtinė egzema, kontaktas ir atopinis dermatitas, angioedema, bronchinė astma).

Maisto ir vaistų alergijos, konjunktyvitas, alergijos odos apraiškos (dermatitas, niežulys, dilgėlinė, egzema),

Kontraindikacijos

Vaikai iki 2 metų.

Rūpestingai - nėštumas, maitinimas krūtimi, sunkios kepenų ir inkstų patologijos

Ūminis bronchinės astmos priepuolis,

nėštumas, žindymas, vaikai iki 3 metų (tabletes),

Rūpestingai - širdies ir kraujagyslių ligos, prostatos hiperplazija, kepenų ir (arba) inkstų funkcijos sutrikimas, šlapimo susilaikymas, glaukoma, senatvė

Dažniausias šalutinis poveikis

Diseptiniai simptomai (pykinimas, vėmimas, pilvo skausmas)

Mieguistumas, galvos svaigimas, nuovargis, galvos skausmas, diskomfortas ir pilvo skausmas, burnos džiūvimas, pykinimas, vėmimas, išmatų sutrikimai.

Vaistų sąveika

Eritromicinas Ketokonazolas, cimetidinas padidina loratadino poveikį, kuris mažina eritromicino absorbciją.

Nepadidina alkoholio poveikio

Stiprina vaistų, turinčių įtakos raumenims, nervų sistemai, veikimą.

anticholinerginiai vaistai, m-antikolinerginiai vaistai, opioidiniai analgetikai

Naudojimo metodas

1 tabletė kartą per parą, pacientams, kurių kepenų funkcija sutrikusi - kas antrą dieną.

Vaikas iki 12 metų - 5 ml sirupo.

Galima gauti iki vienerių metų (lėtinių ligų atveju)

Gydymo eiga priklauso nuo patologijos simptomų.

Vaistų analogai

Claritin, Claridol, Lomilan, Claricens, Loragexal ir kt.

Kaina

Tabletės - nuo 30 rublių

sirupas - nuo 100 rublių

Apie 150 rublių

Loratadino ir Suprastino palyginimas

Loratadino skirtumai nuo Suprastin:

  • Gerai toleruojamas;
  • Nėra raminamojo ar raminamojo poveikio;
  • Nepažeidžia dėmesio koncentracijos;
  • Vaikų dozavimo formos (sirupas ir suspensija) daro Loratadine vaikams lengva naudoti;
  • Leidžiama vaikams nuo 2 metų;
  • Galima įsigyti už kainą;
  • Efektyvus gydant nosies gleivinės alerginius simptomus, akis;
  • Suderinama su daugeliu vaistų;
  • Patogu vartoti (gerti kartą per dieną);
  • Minimalios kontraindikacijos.

Trūkumas yra injekcijos formos trūkumas.

Privalumas Suprastin yra:

  • Injekcinių tirpalų buvimas, leidžiantis jį naudoti skubios pagalbos teikimui sunkioms alerginės reakcijos formoms (anafilaksinis šokas, angioedema);
  • Stiprus veiksmas su odos alergijos apraiškomis.

Pagrindiniai trūkumai Suprastin:

  • Daug šalutinių reiškinių;
  • Vaikų dozavimo formų trūkumas;
  • Nepatogus režimas;
  • Didina daugelio vaistų poveikį.

Suprastin ir Loratadine suderinamumas

Abu vaistai turi antialerginį poveikį, todėl nereikia kartu vartoti Suprastino ir Loratadino. Jei reikia, vienas vaistas pakeičiamas kitu. Paprastai jis skiriamas gerti po „Suprastin Loratadin“ dėl ryškių šalutinių poveikių gydymo Suprastin metu.

Išvada

Loratadino ir Suprastino palyginimas parodė, kad Loratadinas yra geriausias vaistas greitam alergijos simptomų gydymui. Skirtingai nuo pirmosios kartos vaistų, jis neturi didelio masto poveikio visam kūnui, dėl kurio jis yra gerai toleruojamas ir jo naudojimas yra saugesnis, įskaitant ir vaikus.

Šaltiniai:

Vidal: https://www.vidal.ru/drugs/loratadine__3595
GRLS: https://grls.rosminzdrav.ru/Grls_View_v2.aspx?routingGuid=86d9d5c6-cd64-49e4-8081-c35aa2f78371t=

Rasta klaida? Pasirinkite jį ir paspauskite Ctrl + Enter

Loratadinas arba Suprastinas arba Fenistilas - kas yra geriau?

Daugelis žmonių visame pasaulyje kenčia nuo alergijos. Kiekvienais metais jie tampa vis labiau. Tai palengvina blogėjanti ekologinė padėtis, maistas, užpildytas visų rūšių kenksmingais priedais, prastos kokybės vanduo ir kt.

Alerginės apraiškos sukelia daug kančių, pablogina gyvenimo kokybę. Išskyrus atvejus, kai, be abejo, neimkite antihistamininių vaistų. Farmakologinėje rinkoje yra daug tokių produktų, kurie turi savo privalumų ir trūkumų.

Yra naujos kartos narkotikų, yra senas, pažįstamas, laiko patikrintas. Mes pasiliksime, kai kurie gydytojai dažnai skiria ir rekomenduoja vaistininkus.

Daugelis lankytojų į svetainę „Popular about Health“ domisi vaistais, Loratadine ar geresniais Suprastin arba Fenistil - kas yra geriau? Pažvelkime į kiekvieno privalumus ir trūkumus ir palyginkite jų poveikį:

Jau seniai žinoma antialerginė narkotikų I karta. Jis yra skirtas šalinti neigiamus šienligės, bronchinės astmos, dilgėlinės simptomus. Jis yra veiksmingas alerginiam rinitui, konjunktyvitui. Padeda su egzema, dermatitu, neurodermitu. Ši veiksminga priemonė pašalina maisto alergijos ir vaistų simptomus.

Greitai mažina alergijos simptomus: niežėjimą ir patinimą. Tai geras spazminis, ramina. Jis dažnai įtrauktas į sudėtingą gripo ir peršalimo gydymą.

Suprastin gali būti skiriamas vaikams, vyresniems nei 1 mėn.

Be tabletės formos, pateikiamas injekcinio tirpalo pavidalu, kuris yra labai patogu, kai reikia greitai pašalinti neigiamus simptomus.

Tai labai populiarus tarp pacientų, ne tik dėl prekės ženklo supratimo, prekės ženklo žinomumo ir prieinamumo, bet ir dėl mažų kainų.

Jis negali būti naudojamas astmos, peptinės opos, gastrito paūmėjimui paūmėjimo stadijoje. Suprastinas draudžiamas pacientams, kuriems yra glaukoma ir šlapimo susilaikymas. Ji turėtų susilaikyti nuo nėščių, žindančių moterų.

Taip pat reikėtų nepamiršti, kad narkotikų vartojimas ne tik ramina (tai neabejotinai reiškia jo nuopelnus), bet ir pažodžiui sukelia hipnotinį poveikį. Kuris, žinoma, daro įtaką veiklai ir gerovei.

Jis turi daug pusės. Tarp pagrindinių yra sunkus mieguistumas ir silpnumas, galvos svaigimas, pykinimas, vėmimas ir slėgio problemos. Jis sukelia burnos džiūvimą, storą ir klampų skrandį plaučiuose. Todėl sumažėja kosulio gydymo veiksmingumas.

Suprastin skiriamas atsargiai pagyvenusiems žmonėms, taip pat tiems, kurie kenčia nuo širdies ligų, kepenų ir prostatito. Jokiu būdu jis negali būti derinamas su alkoholiu.

Yra daugiau šiuolaikinių vaistų nuo alergijos, jų vartojimas turi mažiau neigiamo poveikio nei Suprastin. Ypač tokie vaistai yra Loratadinas.

Tai antrosios kartos vaistas. Taip pat žinomas kaip Claritin, kuris plačiai reklamuojamas ir užima trečią vietą po Suprastin ir Dimedrol.

Jis veikia greitai - efektas pasireiškia pusvalandį po užpildymo. Jis turi antialerginių savybių, gerai pašalina niežulį. Tai reiškia ilgą laiką, ty 24 valandas pašalina neigiamus simptomus.

Priešingai nei Suprastin, jis nesukelia konotacijos. Tai, žinoma, yra didelis privalumas dirbantiems žmonėms.

Narkotikų negalima vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Draudžiama vaikams iki 2 metų amžiaus. Pacientams, sergantiems dekompensuotomis širdies ir kraujagyslių ligomis, yra kontraindikacijų.

Jis turi keletą šalutinių poveikių, tarp jų: ​​nervų dirglumas, silpnumas, padidėjęs nuovargis. Galimos alerginės reakcijos, ypač odos bėrimas. Pykinimas, vėmimas, skonio pokyčiai gali pasireikšti. Kartais yra troškulys ir galvos skausmas.

Loratidinas laikomas vienu iš geriausių ir populiariausių narkotikų šiandien.

Jis nėra daug brangesnis nei Suprastin, tačiau jis turi mažiau nepageidaujamų poveikių. Be to, jie pastebimi retai - pacientai paprastai šį vaistą toleruoja.

Tai yra pirmosios kartos antihistamininiai vaistai. Jis turi simptominį poveikį dilgėlinei, šienligei. Efektyviai pašalina maisto, narkotikų alergijos ir alerginio rinito pasireiškimus.

Šis įrankis turi keletą dozavimo formų, skirtų vidaus ir išoriniam naudojimui. Skirtingai nei Suprastin, jis gali būti gaminamas lašų pavidalu, kuris yra labai patogu naudoti pediatrijoje. Vaikai gali būti lašinami nuo pirmojo gyvenimo mėnesio.

Be neigiamų alerginių simptomų pašalinimo, vaistas greitai pašalina skausmą, deginimą, niežulį, paraudimą nuo vabzdžių įkandimų. Jis įtrauktas į ligų, tokių kaip vištienos raupai, tymų ir raudonukės, gydymą.

Fenistilas yra veiksmingas gydant egzema (išskyrus cholestazę). Formos išoriniam naudojimui yra naudojamos saulės ir namų apšaudymui gydyti.

Dažnai alergijos vaikams skiriama kaip profilaktinis vakcinacijos agentas.

Šio vaisto privalumas yra tai, kad leidžiama jį vartoti nėščioms moterims antrame ir trečiame trimestre.

Vaistą negalima vartoti pacientams, sergantiems astma, prostatos adenoma ir kampu uždaromu glaukoma. Jis taip pat draudžiamas pirmuoju nėštumo trimestru ir žindymo laikotarpiu.

Šalutinis poveikis yra retas. Tarp jų yra galvos svaigimas, galvos skausmas, bėrimas, pykinimas ir mieguistumas.

Fenistilas yra brangesnis, bet mažiau linkęs sukelti nepageidaujamų reakcijų. Todėl vaikams dažniau skiriami kiti antihistamininiai vaistai.

Pacientams, sergantiems alergijomis, labai svarbu pasirinkti vaistą, skirtą gydymui, kuris veikia greitai ir turi mažiau neigiamo poveikio organizmui. Todėl geriausias priemones geriausia patikėti gydytojui.

Nepriklausomas narkotikų vartojimas ne visada suteikia tikėtiną poveikį ir gali būti nesaugus. Palaimink jus!

Loratadinas, Suprastinas arba Tsetrinas, kuris yra geresnis

Tsetrino charakteristikos

Vaistas yra tablečių pavidalu ir sirupo pavidalu. Abiejose medžiagose yra ta pati veiklioji medžiaga cetirizinas. Vienoje tabletėje yra 10 mg veikliosios medžiagos, o 1 ml sirupo - 1 mg veikliosios medžiagos.

Tabletės gaminamos po 10, 20 arba 30 vienetų. Pakuotės kaina, įskaitant 20 tablečių, yra apie 160 rublių. Sirupas 60 ml butelyje kainuos apie 110 rublių.

Pritaikius įrankį, jis greitai absorbuojamas. Didžiausia veikliosios medžiagos koncentracija kraujyje pasiekiama pažodžiui vieną valandą po nurijimo. Naudojant vaistą, galima slopinti visas alergijos apraiškas blokuojant histaminų sintezę. Dėl to imunitetas nustoja alergeną suvokti kaip neįprastą objektą.

Šiuo atveju įrankis negali įsiskverbti į kraujo ir smegenų barjerą. Todėl medžiaga neturi raminamojo poveikio ir nesukelia problemų su nervų sistema.

Naudojimo indikacijos apima:

  • sutrikusi kvėpavimo funkcija dėl alerginio rinito;
  • padidėjęs ašarojimas, alerginės kilmės konjunktyvitas, sklerinė hiperemija;
  • dermatologinės problemos - tarp jų verta paminėti atopinį dermatitą, atopinį dermatitą, dilgėlinę;
  • šienligė;
  • bronchų astma;
  • Quincke patinimas.

Narkotikų forma tablečių forma gana dažnai. Gydytojai pataria naudoti 1 tabletę per dieną. Jei pacientas turi lėtinį inkstų pažeidimą, tūris turėtų būti sumažintas.

Gydymo trukmė priklauso nuo asmens būklės. Siekiant išvengti simptomų, vaistas vartojamas 2-4 savaites. Jei būtina gydyti lėtinę patologiją, gydymo trukmė gali būti iki 6 mėnesių. Tabletėms rekomenduojama gerti vandeniu. Jie priimami neatsižvelgiant į maistą.

Skysta vaisto forma sirupo formoje beveik nesiskiria nuo tablečių. Kadangi dozė išlieka tokia pati. Gydytojai rekomenduoja sirupą 1 kartą per dieną, 10 ml. Tai galima padaryti nuo 12 metų amžiaus. Kai inkstų nepakankamumo dozė sumažinama iki 5 mg. Bendra gydymo trukmė yra maždaug 1 mėnuo. Tačiau sunkiais atvejais gydymas gali trukti iki šešių mėnesių.

Tsetrino pigių analogų sąrašas

Ši medžiaga turi daug vaistų, turinčių panašų veikimo mechanizmą. Jie visi turi skirtingas išlaidas. Į priemones, kurių veiklioji medžiaga yra cetirizinas, yra:

  • Allertek - šio Lenkijos narkotiko kaina yra apie 140 rublių;
  • Cetirizinas - Rusijos Cetrin analogas kainuos tik 55 rublius
  • Zyrtec - šis Šveicarijos vaistas kainuoja apie 210 rublių;
  • Parlazin - tai reiškia, kad Vengrijos produkcija kainuos 120 rublių;
  • zodak - šis Čekijos narkotikas kainuoja 145 rublių;
  • Letizen - Slovėnijoje pagamintas vaistas kainuoja apie 90 rublių.

Tuo pačiu metu yra daug analogų tsetrino tablečių, kurios turi panašų poveikį, bet turi kitą veikliąją medžiagą. Tai apima:

  • loratadinas - šis Rusijos narkotikas kainuoja tik 17 rublių;
  • tavegil - šis itališkai pagamintas įrankis kainuos 165 rublius;
  • diazolinas - Rusijos medžiaga kainuoja 65 rublius;
  • Erius - šis įrankis gamina Belgiją ir kainuoja 365 rublių;
  • ketotifenas - šis Bulgarijoje pagamintas vaistas kainuoja 76 rublius;
  • Claritin yra Belgijos vaistas, kuris kainuos apie 170 rublių;
  • feksadinas - ši Indijos medžiaga kainuoja 300 rublių.

Pasirenkant analogus pigiau tsetrina, būtinai apsvarstykite kompoziciją. Taip pat svarbu ir karta, kuriai priklauso konkretus vaistas. Šie kriterijai yra pagrindiniai skirtumai.

Cetrinas arba suprastinas - tai geriau

Cetrinas ar suprastinas - kas geriau? Šis klausimas aktualus daugeliui žmonių. Abu vaistai priklauso alergijos kategorijai, tačiau priklauso skirtingoms antihistamininių vaistų kartoms. Tsetrinas yra antroji karta, o suprastinas priklauso pirmajai kartai. Šiuo atveju antrasis vaistas turi stipresnį poveikį, kuris ypač pastebimas ūminėmis sąlygomis.

Suprastinas yra įtrauktas į pavojingų plaučių patologijų, kurioms būdingas bronchų spazmas, gydymą. Šiuo atveju Cetrin turi švelnesnį poveikį. Jis gali būti naudojamas prevencijai.

Svarbiausias suprastino trūkumas yra mieguistumas ir diskomfortas burnos ertmėje, pasireiškiantis sausumu. Likusios šalutinės reakcijos taip pat yra daug stipresnės.

Cetrin arba Zyrtec

Pasirenkant tsetriną arba zyrteką, verta paminėti, kad antroji priemonė negali būti priskirta nebrangiems analogams. Jo kaina didesnė apie 60 rublių. Abu produktai yra antrosios kartos antihistamininiai vaistai. Jos skiriasi vienodos sudėties, todėl turi tą patį poveikį kūnui. Naudojant šias priemones galima blokuoti histamino receptorius.

Pagrindinis vaistų skirtumas yra išleidimo forma. Zyrtec nėra gaminamas sirupo pavidalu. Šiuo atveju gynimo priemonė yra lašų forma, kurią galima taikyti nuo 6 mėnesių. Pagalbinių ingredientų sudėtyje yra nedideli skirtumai. Jie neturi jokio poveikio vaisto veiksmingumui.

Tačiau yra informacijos, kad zyrtek dažnai provokuoja galvos skausmą. Nutraukus vaisto, šie simptomai išnyksta.

Tsetrinas arba zodakas - ką pasirinkti

Pasirinkus zodak arba tsetriną, reikia prisiminti, kad šios medžiagos yra tokios pačios. Todėl jie turi tokį patį poveikį kūnui. Neginčijamas pranašumas yra išsiskyrimo formos buvimas lašų pavidalu. Šios priemonės dėka galima imtis nuo 12 mėnesių.

Zodak kaina yra maždaug 20-30 rublių mažiau nei tsetrinas. Be to, daugelis gydytojų labiau pasitiki Europos gamintojais, kurie gamina zodak. Tsetrinas gaminamas Indijoje, ir dauguma ekspertų mano, kad jis yra mažiau veiksmingas.

  • Kas yra gerklės gerklėms;
  • Kas gali būti pakeista Isofra;
  • Kas yra pigūs analogai Supraksa.

Cetrin arba Claritin

Renkantis - „Cetrin“ arba „Claritin“ - verta prisiminti, kad abu vaistai yra įtraukti į antrosios kartos antihistamininių medžiagų kategoriją. Tačiau šių medžiagų veikliosios medžiagos yra skirtingos.

Klaritino pagrindas yra loratadinas, kuris beveik neturi įtakos virškinimo sistemos širdžiai, kraujagyslėms ir organams. Daugelis gydytojų pirmenybę teikia šiam vaistui, manydami, kad jis yra nekenksmingesnis. Šiuo atveju Claritin veikia daug greičiau ir išlieka ilgesnis kraujo plazmoje. Tačiau ši priemonė negali būti priskirta pigiems kolegoms, nes ji turi didesnę kainą.

Dėl odos alergijos apraiškų Cetrin yra veiksmingesnė priemonė. Taip yra dėl jos gebėjimo geriau patekti į odą.

Cetrinas arba loratadinas - tai geriau

Kai kuriais atvejais pacientai gali rinktis loratadiną arba tsetriną? Pirmoji ištaisymo priemonė turi tas pačias savybes kaip ir klaritinas. Šios medžiagos yra struktūriniai analogai, nes juose yra tų pačių veikliųjų medžiagų.

Tuo pat metu klaritinas priklauso labiau žinomų vaistų kategorijai, nes jis turi didesnę kainą. Jei nenorite permokėti, galite saugiai nusipirkti loratadino. Šis įrankis yra 10 kartų pigesnis nei tsetrinas. Tačiau galutinis sprendimas turi būti priimtas gydytojo.

Cetrinas arba Erius

Erius arba Cetrin? Koks vaistas yra geresnis, gydytojas turi išspręsti. Eriją gamina Italijos bendrovė. Jo kaina yra dvigubai didesnė už tsetrino kainą. Tuo pačiu metu Erius yra nukreiptas į trečiąją antihistamininių vaistų kartą, todėl jis visais kriterijais viršija cetriną.

Vaistas turi greitą poveikį, kuris išlieka ilgą laiką. Tuo pačiu metu asmuo nėra pripratęs prie desloratadino - aktyvaus komponento. Medžiaga neturi toksiško poveikio organizmui, neturi raminamojo poveikio. Sirupas gali būti skiriamas vaikams po metų. Instrukcijos tsetrino analogui nurodė minimalų šalutinių reiškinių skaičių.

Erius dažnai vartojamas vaikams gydyti. Taip yra dėl aukštos kokybės vaisto ir jo veiksmingumo. Trečiosios kartos antihistamininiai vaistai yra nekenksmingiausi. Eriusui nepadidėja kitų narkotikų ir alkoholinių gėrimų poveikis.

Narkotikų savybės

Veiklioji cetirizino medžiaga yra cetirizino dihidrochloridas. Galima įsigyti šių vaisto formų:

  1. Bespalviai skaidrūs lašai vidaus naudojimui. 1 ml yra 10 mg aktyvaus junginio. Įrankį galima įsigyti droppers, buteliuose po 10 ir 20 ml.
  2. Pailgos baltos tabletės, kurių sudėtyje yra 10 mg veikliosios medžiagos. Pagaminta 7 arba 10 tablečių pakuotėse.
  3. Bespalvis sirupas vidaus naudojimui su bananų kvapu, 1 ml yra 1 mg veikliosios medžiagos. Jis gaminamas iš 75 ir 100 ml tamsaus stiklo butelių. Komplekte yra matavimo šaukštas.

Cetirizinas yra 3-osios kartos histamino receptorių blokatorius. Tai turi įtakos ankstyvam reakcijos vystymosi etapui, riboja tarpininkų paleidimą vėlyvame alergijos etape. Naudojant gydytojo paskirtas dozes, raminamojo poveikio nesukelia. Narkotikai neturi antiserotoninovogo ir anticholinerginių veiksmų.

Loratadinas turi sudėtingą poveikį žmogaus organizmui: sumažina histamino kiekį kraujyje, sumažindamas alergijos požymių pasireiškimą. Taigi, skausmas yra mažesnis, išnyksta patinimas ir niežulys. Nagrinėjamas vaistas laikomas antrosios kartos antihistamininiais vaistais.

Loratadina sudėtyje yra bet kurio išlaisvinimo forma. Pateikiama šiomis formomis:

  1. Tabletės, kurios yra apvalios, išgaubtos, geltonos spalvos. Vienoje tabletėje yra 10 mg veikliosios medžiagos. Vaisto pakuotė - folijos ir polimerinių medžiagų lizdinės plokštelės iš 7 arba 10 vienetų.
  2. Sirupas, turintis malonų poskonį ir vyšnių ar abrikosų aromatą. Spalvos gali būti nuo bespalvės iki geltonos arba žalsvos. 1 ml vaisto yra 1 mg veikliosios medžiagos (loratadino). Sirupo pakuotė - plastikinis arba stiklinis butelis. Vaisto paketas apima: pakuotę su medicininiu turiniu, supažindinimo instrukcijas, matavimo šaukštą.
  3. Geltonos spalvos atspalvių tabletės, supakuotos, taip pat įprastos tabletės - lizdinėse plokštelėse. Vienoje tirpioje tabletėje yra 10 mg aktyvaus junginio.

Mes suprantame įrodymus

Norint suprasti, kas yra geriausia iš dviejų priemonių, turite suprasti įrodymus. Cetirizinas skiriamas kaip profilaktika, o taip pat ir požymių šalinimas tokiomis sąlygomis:

  • šienligė;
  • alerginė rinorėja;
  • angioedema;
  • reakcija į ultravioletinį;
  • alerginis konjunktyvitas;
  • niežulys dėl įvairių žolelių, gėlių žydėjimo;
  • odos niežulys su dermatitu (įskaitant atopinį);
  • vabzdžių įkandimai ir edematiniai pasireiškimai jų fone;
  • dilgėlinė (įskaitant alerginę ir idiopatinę).

Šis vaistas taip pat skiriamas žmonėms, kurių organizmas yra linkęs į alergiją narkotikams, pvz., Kosulio sirupui, antibiotikams.

Loratadinas skirtas gydyti:

  • pollinozė;
  • angioedema;
  • alergijos vabzdžių įkandimams;
  • sezoninis alerginis rinitas;
  • ilgalaikė idiopatinė dilgėlinė;
  • alerginis konjunktyvitas;
  • alerginė dermatozė, lydimas niežulys;
  • ištisus metus alerginės rinito;
  • pseudoalerginės reakcijos, kurias sukelia histamino fibroberai.

Įrankis taip pat gali būti naudojamas kaip pagalbinis vaistas kompleksiniam bronchinės astmos gydymui. Loratadinas, palyginti su kitais panašiais vaistais, yra maža bronchų spazmo tikimybė.

Kas ir kas yra kontraindikuotinas

Prieš naudojimą turite atidžiai ištirti naudojimo instrukcijas, nes vaistai turi tam tikrų kontraindikacijų ir apribojimų.

Cetirizinas griežtai nerekomenduojamas šiais atvejais:

  • malabsorbcijos sindromas;
  • nėštumo ir žindymo laikotarpis;
  • vaikas iki 6 metų;
  • ūminis kepenų nepakankamumas;
  • netoleravimas vaisto komponentams;
  • sunki inkstų liga, kurią lydi organo funkcionalumo pokyčiai.

Santykinės kontraindikacijos yra: centrinės nervų sistemos ligos, vyresnės nei 65 metų amžiaus, bradikardija.

Loratadine vartojimas yra nepriimtinas, kai:

  • nėštumo žindymas;
  • sunkūs kepenų sutrikimai;
  • individualus netoleravimas junginiams, kurie sudaro narkotiką.

Kepenų ir inkstų ligų atveju tabletės yra atsargiai naudojamos prižiūrint gydytojui. Tuo atveju, jei reikia kartu vartoti Loratadiną su eritromicinu (ketokonazolu), pirmojo vaisto dozė gerokai sumažėja. Kūdikių iki dviejų metų amžiaus pediatras skiria atitinkamą vaistą sirupo pavidalu.

Svarbus palyginimas

Abu vaistai gali būti skiriami vaikams, tačiau, jei vaikas dar nėra sulaukęs šešerių metų amžiaus, Loratadine yra skiriamas. Jis geriau susiduria su alerginiais požymiais dėl vabzdžių įkandimų.

Geriant alkoholio vartojimą, cetirizino vartoti nerekomenduojama. Šiuo atveju geriau pasirinkti Loratadine.

Cetirizinas pradeda veikti greičiau po vartojimo, tačiau gali sukelti mieguistumo jausmą.

Jei dėl kontraindikacijų negalima vartoti vieno vaisto, pasirenkamas kitas. Pavyzdžiui, jei alerginis asmuo turi malabsorbcijos sindromą, Loratadinas jam yra geresnis.

Svarbu suprasti, kad šis vaistas turi variacijos - Loratadin-Teva. Skirtumas yra tas, kad jį gamina Vengrijos bendrovė „Teva“, dėl kurios vaisto kokybė gali būti geresnė, nes įsigyjant rusiškai pagamintą mediciną yra galimybė susidurti su žemos kokybės produktais, kurie gaminami pažeidžiant technologijas.

Farmakologinis poveikis

Pagrindinis Claritin - loratadino komponentas yra triciklinė medžiaga, turinti selektyvų antihistamininį poveikį.

Tabletių ar sirupo naudojimas gydytojo nurodytose dozėse nesukelia raminamojo ir anticholinerginio poveikio, vaistas neturi įtakos širdies ir kraujagyslių sistemos funkcionavimui.

Antialerginio poveikio vystymasis stebimas 60-180 min., Aktyviosios medžiagos didžiausia koncentracija - po 9-11 valandų, efektyvumo išsaugojimas - dienos metu.

Po 25-28 dienų reguliariai suvartojamų tablečių ar sirupo atsparumas klaritinui nepastebimas.

Veiklioji medžiaga greitai absorbuojama. Vaisto vartojimas kartu su maistu sukelia loratadino absorbcijos vėlavimą, tačiau tai neturi įtakos klinikiniam poveikiui.

Indikacijos ir dozės

Claritin skirtas gydyti:

  • Pollinozė, alerginės kilmės rinitas ištisai, alerginės etiologijos konjunktyvitas, siekiant pašalinti tokius simptomus kaip niežulys nosyje, čiaudulys, rinorėja ir deginimas akyse.
  • Alerginės odos ligos.
  • Lėtinė idiopatinė dilgėlinė.

Siekiant palengvinti vartojimą, vaistas yra pateikiamas keliose dozavimo formose: tabletėms ir sirupui vidaus vartojimui. Tai leidžia pasirinkti tinkamą gydymą skirtingų amžiaus grupių pacientams.

Loratadinas, Suprastinas arba Tsetrinas, kuris yra geresnis

Daugelis antihistamininių vaistų rinkoje kartais patenka į vartotoją į stuporą. Jūs visada norite padaryti tokį pasirinkimą, kad pinigai būtų išleisti geros priežasties, o jūsų sveikata greičiau. Apsvarstykite kai kuriuos antialerginius vaistus ir sužinokite visas jų geras ir blogas puses.

Antihistamininių vaistų veikimo principas

Kai žmogaus imuninė sistema reaguoja į jį erzinančius veiksnius, šiuo metu organizmas pradeda gaminti apsauginį hormoną, histaminą. Jo receptoriai vadinami H1. Kartais procesas išnyksta, nes apsauga painioja dažniausiai pasitaikančius reiškinius su tikrais kūno priešais (bakterijomis ir virusais), pavyzdžiui, pramoninėmis dulkėmis, kai kuriais maisto produktais, žiedadulkėmis ir pan. labai aktyvi veikla, dėl kurios visa tai pasireiškia įvairiais simptomais:

  • raudonas bėrimas;
  • patinimas;
  • nosies išsiskyrimas (sloga);
  • kosulys;
  • niežulys;
  • gleivinės uždegimas.

Tokios apraiškos nustoja tik po to, kai pašalinamas kontaktas su stimuliu. Tačiau tai ne visada įmanoma ir tada turite nuspręsti, kaip sustabdyti histamino gamybą. Antihistamininiai vaistai yra skirti tik H1 receptorių blokavimui. Esami antialerginiai vaistai šiandien nėra mažas pasirinkimas. Tačiau kiekviena iš jų turi savo geras ar blogas savybes. Todėl būtina pasirinkti remiantis keliais veiksniais: prieinamumu, veikimo laiku, nepageidaujamų pasekmių nebuvimu ir kitomis individualiomis savybėmis.

Loratadinas ir Suprastinas - tai geriau

Suprastin yra veiksmingas antihistaminas. Vaistas buvo naudojamas ilgą laiką ir gerai pasirodė, be to, jis turi priimtiną kainą. Tai pirmoji antialerginių vaistų karta. Leidžiama vaikams nuo 1 mėnesio, tačiau, kadangi ji yra prieinama tabletėse, kūdikiams rekomenduojama juos sumalti ir duoti jiems maistą. Taip pat yra injekcijos forma, kuri yra labai naudinga, jei jums reikia skubaus vaisto injekcijos į organizmą. Perdozavimas negali pasireikšti vaistu, jei jis naudojamas ilgą laiką, nes jis gerai išsiskiria iš organizmo.

Suprastin taip pat turi keletą naudingų savybių:

  • galimybė nealerginio rinito simptomams (čiaudulys, nosies užgulimas, skystų gleivių išsiskyrimas, gleivinės patinimas);
  • vietinė anestezija;
  • pūsleliniai ir antiemetiniai;
  • niežulio pašalinimas;
  • lengvas raminantis.

Suprastin nėra labai geras šalutinis poveikis, jis džiūsta gleivinę, ir viskas bus gerai, bet plaučių skrepliai taip pat džiūsta ir tampa klampūs. Ir šalčio ir kosulio buvimas jau yra blogas turtas. Be to, šios tabletės turi raminamąjį poveikį, tai yra, žmonės po jų priėmimo gali norėti miegoti. Vaikų atveju tai, žinoma, nėra tokia svarbi, tačiau, pavyzdžiui, konvejerio linijos vairuotojams ar darbuotojams gamykloje, tai tampa dideliu trūkumu.

Šiuolaikinės antiaergijos priemonės, skirtos antrajai kartai, neturi tokio poveikio kaip „Suprastin“. Tai reiškia, kad iš jų nėra mieguistumo, o gleivės nėra išdžiovinamos, tačiau yra kardiotoksinis poveikis. Taip, kaina yra daug didesnė. Šie vaistai yra Loratadinas.

Loratadinui neleidžiama duoti vaikams iki dvejų metų, nes vaistas turi neigiamą poveikį kūdikių širdies ir kraujagyslių bei virškinimo trakto sistemai.

Kad būtų lengviau palyginti šiuos du vaistus, rodysime visus lentelėje pateiktus duomenis.

Loratadinas arba Suprastinas: kuris vaistas yra geresnis

Šiuolaikinis pasaulis yra kupinas staigmenų. Negalime prognozuoti, ar mūsų organizmui reikės jokių vaistų. Taigi, alergijos gali pasivyti bet kuriuo metu ir bet kuriuo metų laiku. Vakar jūs vis dar mėgavote žydinčių medžių kvapu, o šiandien jūs čia smogėte pirmuoju vėjo gūžiu, kuris banguoja, kaip atrodė, gražūs užrašai. Neseniai jūs mėgavote degintis, bet dabar jūsų oda yra padengta raudonomis dėmėmis nuo UV spindulių. Susidūręs su dideliu antialerginių vaistų pasirinkimu, pirkėjas bijo daryti netinkamą pasirinkimą. Todėl verta palyginti populiariausius.

Loratadinas

Jis yra antihistamininis, antialerginis, antieksudatyvinis ir antipruritinis vaistas, kurį galima įsigyti tokiomis formomis: tablečių ir sirupo, skirto vartoti per burną, forma.

Naudojimo indikacijos:

  1. Alerginė pruritinė dermatozė.
  2. Konjunktyvitas.
  3. Alerginis rinitas.
  4. Visų rūšių dilgėlinė.
  5. Pollinozė.
  6. Alerginės reakcijos į įkandimus.
  7. Antineurotinė edema.
  8. Pseudoalerginės reakcijos.
  9. Įvairios kilmės niežulys.

Kontraindikacijos narkotikų nėra tiek daug. Tarp jų yra:

  • Padidėjęs jautrumas.
  • Nėštumas ir žindymas.
  • Vaikai iki 3 metų amžiaus.
  • Atsargiai vartoti inkstų nepakankamumą.

Šalutinis poveikis narkotikų yra burnos džiūvimas, bėrimas, mieguistumas, nuovargis, galvos skausmas, pykinimas ir gastritas. Labai retai gali pasireikšti anafilaksija, nenormalios kepenų funkcijos, alopecija, tachikardija.

Suprastin

Vaistas yra antihistamininis ir antialerginis agentas. Vaistas yra dviejų rūšių:

  1. Tabletės
  2. Tirpalas į veną ir į raumenis.

Naudojimo indikacijos:

  • Įvairios kilmės niežulys.
  • Visų rūšių dilgėlinė.
  • Serumo liga.
  • Alergija vabzdžių įkandimams.
  • Quincke edema (aukščiau - antineurotinė edema).
  • Konjunktyvitas.
  • Kontaktas ir atopinis dermatitas.
  • Egzema.
  • Alerginis rinitas.
  • Kitos alerginių reakcijų rūšys.

Platus nuorodų sąrašas gali būti papildytas ne mažiau išsamų kontraindikacijų ir įspėjimų sąrašą:

  1. Jautrumas vaistų komponentams.
  2. Bronchinė astma.
  3. Vaikai iki 3 metų amžiaus.
  4. Nėštumas ir žindymas.
  5. Kūno / laktozės netoleravimo, gliukozės ir galaktozės malabsorbcijos trūkumas.
  6. Atidžiai laikytis glaukomos, prostatos hiperplazijos, širdies ir kraujagyslių ligų, šlapimo susilaikymo, kepenų ar inkstų sutrikimų, taip pat senyvo amžiaus žmonių.

Bendras tarp narkotikų

Pristato vaistus, turinčius antihistamininių ir antialerginių savybių. Juos vienija keli ženklai:

  • Preparatai iš vaistinių išduodami be recepto, išskyrus Suprastin injekcinį tirpalą.
  • Vartojimo indikacijos Suprastin sudėtyje yra simptomų, kuriems rekomenduojama Loratadinas.
  • Atvejų, susijusių su šalutinių poveikių pasireiškimu po vaistų vartojimo, ekvivalentas yra mažesnis nei 2%.
  • Farmakologinis poveikis. Vaistai blokuoja H1-histamino receptorius ir turi m-antikolinerginį poveikį.

Įvairūs tarp narkotikų

Nepaisant to, kad vaistai yra skirti pašalinti vienodus simptomus, jie turi daugiau skirtumų nei įprasti požymiai:

  1. Pagrindinis ir svarbiausias skirtumas - sudėtis. Veiklioji Loratadino medžiaga yra loratadinas, o Suprastin yra chloropiramino hidrochloridas. Pagalbinės medžiagos skiriasi ne mažiau. Pirmasis iš šių vaistų papildo laktozę, kalcio stearatą ir primellozą. Tuo pačiu metu antrasis yra stearino rūgštis, laktozės monohidratas, želatina, natrio karboksimetilo krakmolas ir talkas. Suprastin tirpale yra tik chloropiromino hidrochlorido ir injekcinio vandens.
  2. Galiojimo pabaigos data. Loratadiną galima laikyti 3 metus, o Suprastin - 5 metus.
  3. Kilmės šalis. Loratadin - Rusija, Suprastin - Vengrija.
  4. Suprastin turi ilgą naudojimo indikacijų sąrašą, tačiau šalutinių poveikių, įspėjimų ir kontraindikacijų sąrašas yra didesnis nei Loratadine.
  5. Vaisto išleidimo forma. Kaip minėta pirmiau, Loratadine pasižymi įvairiomis formomis. „Suprastin“ turi savo trumpąją kortelę, nes Loratadin nėra savo spektro sprendimo.
  6. Dozė. Suprastin sudėtis leidžia vartoti 75-100 mg per parą, Loratadine paros dozę - ne daugiau kaip 10 mg. Vaikams Suprastin nustato taisyklę, kad paros dozė neturi viršyti 2 mg 1 kg svorio. Loratadin riboja 5 mg vaikus, sveriančius iki 30 kg (svoris didesnis nei 30 kg leido tokį patį kaip ir suaugusiam organizmui).
  7. Svarbu atkreipti dėmesį į perdozavimo atvejus. Perdozavus loratadiną, buvo pastebėti pavieniai galvos skausmo, vėmimo ir tachikardijos atvejai. Suprastin turi platų perdozavimo simptomų sąrašą: haliucinacijas, vėmimą, greitą širdies plakimą, ataksiją, athetozę, nerimą, agitaciją, komą, traukulius ir kt.

Kuris narkotikas yra geriau pasirinkti ir kam?

Kaip ir kiti vaistai, antialerginiai ir antihistamininiai vaistai turėtų būti parenkami remiantis asmeniniais veiksniais. Visų pirma, būtina susipažinti su sudėtimi, indikacijomis ir kontraindikacijomis. Tai užtikrins, kad gydymas nepablogintų situacijos. Kiekvienas organizmas įvairiais būdais toleruoja tam tikrą ligą ir vaistą. Du pacientai, kuriems pasireiškia tie patys simptomai, gali turėti skirtingų vaistų su skirtinga sudėtimi.

Įsitikinę, kad vaistas yra tinkamas, reikia ne tik pasikonsultuoti su gydytoju, bet ir pasirinkti tinkamesnę vaisto formą. Pasirinkimas turėtų būti pagrįstas tuo, kiek pacientas nerimauja dėl ligos. Pavyzdžiui, esant stipriai edemai, tikslinga duoti injekciją ir alerginiam rinitui naudoti nosies purškalą. Remiantis instrukcijomis, pagyvenusiems žmonėms geriau būtų teikti pirmenybę Loratadine, kad būtų išvengta aprašytų pasekmių.

Skirtumas Suprastin iš Loratadinos

Kai žmogus susiduria su alergine reakcija, kyla klausimas, kokius vaistus vartoti. Vaistininkai vaistinėse ir gydytojai rekomenduoja šiai problemai gerti įvairius vaistus, įskaitant Suprastiną arba Loratadiną. Todėl reikia suprasti, ką pasirinkti skirtingiems jautrumo tipams ir ar abu vaistai gali būti naudojami kartu su sunkiomis alergijomis.

Plėtojant alerginę reakciją, gydytojas gali rekomenduoti vartoti Suprastin ir Loratadine.

Kompozicijų panašumai

Atsiradus kontaktui su antigenu, žmonėms pasireiškia bėrimas, bronchų spazmas, rinitas, odos dirginimas ir niežulys, taip pat vietinė edema. Jos vaidmuo yra: žiedadulkės, buitinės cheminės medžiagos, buitinės dulkės, vabzdžių įkandimai ir kiti veiksniai. Alergenai sukelia veikliųjų medžiagų, kurios sukelia būdingus simptomus, išsiskyrimą. Pagrindinis agentas, sukeliantis vietinį uždegimą ir dirginimą, yra histaminas.

Antialerginiai vaistai blokuoja jo išsiskyrimą iš stiebo ląstelių, dėl to sumažėja arba pašalinamas organizmo reaktyvumas. Tai yra pagrindinis Suprastin ir Loratadine panašumas, turintis bendrą veikimo mechanizmą - alergijos aktyvumo pašalinimas neutralizuojant biogeninį aminą - histaminą.

Priemonės taip pat greitai prasiskverbia į kraują ir pradeda veikti (po 30-60 minučių), turi panašų nuorodų sąrašą:

  • bet koks alerginis dermatitas;
  • niežtina oda;
  • dilgėlinė;
  • reakcija į kitus vaistus;
  • angioedema (geriau vartoti Suprastin injekcijos formą);
  • egzema;
  • alerginis rinitas;
  • reakcija į kraujo perpylimą;
  • konjunktyvitas.
Angioedemai geriau naudoti injekcinę formą.

Skirtumai

Pagrindiniai Loratadine ir Suprastin skirtumai yra tokie:

  1. Veiklioji medžiaga yra loratadinas (piperidin karboksirūgšties etilo esteris).
  2. Išduotas pagal šį pavadinimą Rusijoje.
  3. Jis yra geriau toleruojamas ir turi mažiau šalutinių poveikių.
  4. Nesukelia mieguistumo ir mieguistumo.
  5. Galimas sirupų pavidalu, kuris leidžia jį naudoti vaikams, kurie nežino, kaip nuryti tabletes.
  6. Jei galimybė suteikti vaikui, vyresniam nei 2 metų (Suprastin gali tik po 3 metų).
  7. Jis puikiai suderinamas su kitais vaistais.
  8. Jis priklauso antrajai antihistamininių vaistų kartai ir reikalauja vieno naudojimo.
  9. Jis turi minimalų kontraindikacijų skaičių.
  10. Jis skiriamas, kai tai būtina ilgalaikiam naudojimui.
  11. Perdozavimo atveju pastebimi pavieniai padidėjusio širdies ritmo, galvos skausmo ir vėmimo atvejai.

Suprastin skiriasi nuo Loratadine:

  1. Šio vaisto veiklioji medžiaga yra chloropiramino hidrochloridas.
  2. Gamintojas - Vengrija.
  3. Dažno naudojimo poreikis (3-4 kartus per dieną).
  4. Injekcijos formos buvimas (patogu atsikratyti ūminių ligų).
  5. Perdozavimą lydi haliucinacijų atsiradimas, pykinimas ir vėmimas, ataksija, sąmonės netekimas. Gali atsirasti koma ir traukuliai.

Ar galiu tuo pačiu metu vartoti Suprastin ir Loratadine?

Abiejų dozavimo formų priėmimas yra nepraktiškas. Skiriant vaistą, gydytojas rekomenduoja vaistą, pagrįstą išsivysčiusios alergijos greičiu ir forma. Kadangi Suprastin yra tirpalo pavidalu, jis naudojamas greitam ūminio proceso palengvinimui (angioedema, bronchų spazmas).

Plėtojant rinitą ir siekiant užkirsti kelią sezoninėms alergijoms, reikia ilgalaikio gydymo, o tada Loratadinas tampa pasirinktu vaistu.

Plėtojant rinitą ir siekiant užkirsti kelią sezoninėms alergijoms, reikia ilgalaikio gydymo, o tada Loratadinas tampa pasirinktu vaistu. Dažnai pasireiškia šalutinis poveikis ir netoleruoja chloropiramino, tada rekomenduojama jį pakeisti antrosios kartos agentu.

Kontraindikacijos

Nėra įrodyta, kad būtų taikomas „Suprastin“ šiais atvejais:

  • nėštumas;
  • žindymas;
  • amžius iki 3 metų;
  • kepenų ir inkstų nepakankamumas.

Vaisto reikia laikytis atsargiai esant širdies ligoms ir kraujagyslėms, prostatos hiperplazijai, glaukomai. Senyviems žmonėms patariama prieš vartojimą pasitarti su gydytoju.

Jūs negalite gerti Loratadine šiomis sąlygomis:

  • iki 2 metų amžiaus;
  • jei yra sunkių inkstų ir kepenų sutrikimų.

Nėštumo ir žindymo laikotarpiu reikia elgtis atsargiai ir palyginti galimą riziką bei gydymo poreikį. Abiejų vaistų negalima vartoti, jei yra atskiras veikliosios medžiagos ar papildomų komponentų netoleravimas.

Kaip vartoti Suprastin ir Loratadine?

Prarijus abu vaistus, veiksmas prasideda po 30-60 minučių. Bet Suprastin jis trunka ne ilgiau kaip 6 valandas. Todėl, norint išlaikyti pastovią veikliosios medžiagos koncentraciją, valgymo metu turite vartoti 1-2 tabletes nuo 3 iki 4 kartų per dieną arba 1-2 tabletes / v / m. Vaikams nuo 3 iki 6 metų amžiaus 1/3 tablečių 2-3 kartus per dieną, nuo 7 iki 14 metų amžiaus - 0,5 tabletes 2-3 kartus.

Loratadinas vartojamas kartą per parą, suaugusiųjų ir vyresnių nei 12 metų vaiko paros dozė yra 10 mg (viena tabletė).

Vaikams nuo 2 iki 12 metų rekomenduojama skirti tą pačią sumą, jei vaiko kūno svoris yra didesnis nei 30 kg, jei svoris yra mažesnis, tada tabletę reikia padalyti į pusę ir vartoti 0,5 mg per parą. Tas pats taikymo principas žmonėms, turintiems kepenų ir inkstų patologiją.

Šalutinis poveikis narkotikų Suprastin ir Loratadin

Suprastin turi keletą šalutinių poveikių, kuriuos reikia apsvarstyti ir kada jie atsiranda, atšaukti ar pakeisti kitu agentu. Gydant sistemas, gali pasireikšti šie simptomai:

  1. CNS. Silpnumas, perteklius, mieguistumas, galvos svaigimas, drebulys, euforinė būsena, per daug stimuliavimas.
  2. Virškinimo organai. Nemalonūs pilvo pojūčiai, burnos džiūvimas, pykinimas, viduriavimas ar vidurių užkietėjimas, apetito praradimas.
  3. Širdis ir laivai. Sumažėjęs kraujospūdis, ritmo sutrikimai, padidėjęs širdies susitraukimų dažnis.
  4. Hematopoezė Leukopenija ir agranulocitozė. Retai pasitaiko.
  5. Kiti organai. Raumenų atonija, padidėjęs akių spaudimas, šlapimo susilaikymas, jautrumas šviesai.

Loratadinas retai provokuoja neigiamų simptomų atsiradimą alergijos gydymo metu, tačiau jie gali pasireikšti taip:

  1. Nervų sistema Galvos skausmas, nuovargis ar susijaudinimas.
  2. Virškinimo organai. Burnos džiūvimas, skrandžio gleivinės uždegimas, pykinimas ir vėmimas.
  3. Netoleravimas bėrimo ir niežėjimo forma.

Nerekomenduojama šių vaistų vartoti kartu su alkoholiu, raminamaisiais preparatais, raminamaisiais preparatais. Antihistaminai nesuderinami su morfinu ir kitais opioidais. Nesilaikant šios taisyklės, atsiras ryškus nervų sistemos depresija. Suprastinas nenaudojamas, kai operacijai reikalinga bendra anestezija.

Farmacijos pardavimo sąlygos

Abu vaistai gali būti įsigyti laisvai, jums nereikia stovėti eilėje su gydytoju ir parašyti receptą. Išimtis yra injekcinė forma Suprastin. Tačiau prieš pirkdami įrankį turite pasitarti su gydytoju ir atidžiai perskaityti instrukcijas. Reikėtų vartoti tik po kontraindikacijų ir neviršyti rekomenduojamos dozės.

Gydytojų apžvalgos

Vladimiras, 50 metų, alergistas, Nižnij Novgorodas

Mano praktikoje turėjau paskirti ir Suprastiną, ir Loratadiną. Dažniausiai norėčiau rekomenduoti antrąją priemonę, nes ji beveik neturi neigiamų pasireiškimų.

Alevtina, 48 metai, bendrosios praktikos gydytojas, Astrachanė

Manau, Suprastin yra vaistas, kuris turėtų būti naudojamas tik išskirtiniais atvejais. Jo tirpalas gerai padeda ūminėms alerginėms reakcijoms. Tačiau dažniau susiduriu su sezoniniais hipersensitacijos pasireiškimais, todėl rekomenduoju Loratadiną. Jis tinka žmonėms, kurie eina į darbą, kuriam reikia dėmesio ir greitojo reagavimo, nes jis nesukelia mieguistumo, be to, patogiau vartoti šią priemonę (1 kartą per dieną). Jo kaina yra prieinama bet kuriai kategorijai.

Pacientų apžvalgos

Mihailas, 37 metai, Ryazanas

Turiu stiprią alergiją vabzdžių įkandimams. Anksčiau šiltasis sezonas buvo išgelbėtas vartojant Suprastin, tačiau kilo problemų su inkstais, ir gydytojas man patarė pakeisti vaistą. Jis pradėjo naudoti Eriją, bet pažįstamas vaistininkas patarė neišleisti pinigų ir nusipirkti Loratadine. Iš pradžių kilo abejonių dėl jos veiksmingumo, nes tai kainuoja cento. Bet aš bandžiau ir rekomenduoju visiems. Uždegimas greitai išnyksta ir išlaidos yra minimalios.

Alisa, 45 metai, Rostovas prie Dono

Gydytojas paskyrė gydytoją Loratadine. Aš vartojau Suprastiną ir maniau, kad tai tas pats. Tačiau tai pasirodė esanti netiesa, priešingai nei senosios mieguistumo priemonės, darbo jėgos išsaugojimo nebuvo. Be to, patogu vartoti vieną tabletę per parą, o kai reikėjo vartoti 3-4, dažnai pamiršote. Ryte išgėrė Loratadine vieną tabletę. Atsižvelgiant į gydymo fazę, prasidėjo nedidelis tachikardija ir padidėjo jaudrumas. Bet šaltas buvo išnykęs, ir aš sutikau gliciną pagerinti savo nervų sistemą.

Jei kalbame apie išlaidas, vidaus Loratadin kaina yra 2-3 kartus mažesnė nei Suprastin ir svyruoja nuo 10 iki 49 rublių (10 vnt.). Narkotikų kompanija Teva, pagaminta Izraelyje, kainuoja nuo 160 iki 180 rublių. Šis vaistas įvairiose vaistinėse gali būti perkamas už 100-125 rublių., 20 vnt. pakuotėje vidutiniškai 5 ampulės kaina yra 130 rublių.

Loratadinas arba Suprastinas - kas yra geriau?

Patologinės, netinkamos žmogaus imuninės sistemos reakcijos į įvairius stimulus metu gaminamas specialus apsauginis hormonas, histaminas. Jis jungiasi prie tam tikrų receptorių (H1), esančių ant ląstelės paviršiaus, ir sukelia alerginių reakcijų (bronchų spazmas, audinių patinimas, odos paraudimas ir tt) vystymąsi. Vaistai, tokie kaip Loratadine arba Suprastin, skirti blokuoti H1 receptorių ir pašalinti histamino poveikį.

Koks skirtumas tarp Suprastin ir Loratadine?

Suprastin yra pirmosios kartos antihistamininiai vaistai. Jo pagrindinė veiklioji medžiaga yra chloropiraminas (25 mg koncentracijos tabletėje). Tai klasikinis antihistamininis junginys, kuris blokuoja H1-histamino receptorius, be antihistamininių preparatų, taip pat turi m-antikolinerginį blokavimą, turi antiemetinį poveikį ir turi vidutinį spazminį poveikį. Antialerginis poveikis prasideda po 15 minučių.

Vaisto išsiskyrimo forma yra baltos diskotės tabletės, kurių vienoje pusėje yra briaunų, o kita - rizika, be kvapo. Pakuotėje yra 20 tablečių. Kilmės šalis yra Vengrija, įmonė „EGIS Pharmaceutical Plant“.

„Suprastin“ 20 skirtukas.

Loratadinas yra antrosios kartos antialerginis agentas. Veiklioji vaisto medžiaga yra loratadinas, jo kiekis kiekvienoje dozėje yra 10 mg. Jis blokuoja histamino išsiskyrimą iš stiebelių ląstelių, užkertant kelią pasireiškimui ir palengvindamas alerginių reakcijų eigą. Histamino receptorių blokavimas kraujagyslėse lemia reikšmingą audinių edemos sumažėjimą ir niežulio bei odos paraudimo sumažėjimą. Antialerginis poveikis atsiranda po maždaug 30 minučių.

Vaistas yra tablečių pavidalu, 10 arba 20 vienetų pakuotėje. Tokį patį narkotiką gamina kelios įmonės Rusijoje (Vertex, Stada ir tt), taip pat Vengrijoje (Teva) ir Serbijoje (Hemofarm).

"Loratadin" Rusijos produkcija

Renkantis, kurį vaistą naudoti Loratadine arba Suprastin, reikia atsižvelgti į tai, kad jie skiriasi veikimo trukme - Loratadino poveikis trunka 24 valandas, o gydymo Suprastin trukmė yra nuo 3 iki 6 valandų. Kitas svarbus skirtumas - naudojimo apribojimai vaikystėje. Suprastin leidžiama vartoti labai mažiems vaikams (nuo vieno mėnesio amžiaus), o Loratadine - tik nuo dvejų metų.

Abu vaistai retai suteikia nepageidaujamų nepageidaujamų reakcijų, tačiau jei Loratadinas ir Suprastinas yra lyginami pagal jų poveikį nervų sistemai, pirmenybė turėtų būti teikiama pirmajam vaistui, nes rekomenduojama dozė beveik nesukelia mieguistumo, skirtingai nei Suprastin.

Kas yra veiksmingesnė už Loratadine ar Suprastin?

Lyginant šiuos vaistus veiksmingumui, turite suprasti, koks yra jų naudojimo tikslas. Suprastinas pasireiškia daug geriau tais atvejais, kai būtina greitai nutraukti alerginę reakciją, pavyzdžiui, esant angioneurozinei edemai (Quincke edema) arba per daug organizmo reakcijai į vabzdžių įkandimus. Loratadinas turės naudos, kai reikės ilgalaikio vaisto vartojimo (sezoniniam ar ištisiniam alerginiam rinitui, dermatozei), nes jis sukelia mažiau šalutinių poveikių ir jo terapinė koncentracija organizme išlieka visą dieną.

Kitas svarbus dalykas, kuriame Suprastin skiriasi nuo Loratadino, yra vaistų veiksmingumo priklausomybė nuo jų sąveikos su kitomis medžiagomis.

Taigi, Loratadinas neturi ryšio su maisto vartojimu, tačiau jo veiksmingumas sumažės vartojant alkoholio turinčius gėrimus ir kai kuriuos antibiotikus (pvz., Eritromiciną), nors jie didina vaisto poveikį, tačiau tuo pat metu padidina jo toksiškumą. Suprastino veiksmingumas priklauso nuo valgio (jis skiriamas valgio metu ir plaunamas dideliu kiekiu vandens).

Lyginant tai, kas yra stipresnė už Loratadiną ar Suprastiną, galima pastebėti, kad apskritai Loratadinas veikia efektyviau ir nuolat, neturi beveik jokio raminamojo poveikio (jis neprasiskverbia į kraujo ir smegenų barjerą nuo kraujo į smegenų ląsteles), nesukelia priklausomybės. Tačiau kai kuriems pacientams, atsižvelgiant į individualias organizmo savybes ar netoleranciją bet kokiems Loratadine komponentams, šio vaisto vartojimas draudžiamas. Suprastiino hipnotinis poveikis kartais netgi turi teigiamą reikšmę, jei reikia papildomų raminamųjų efektų (pavyzdžiui, tai gali būti teigiamas taškas, kai vartojamas mažiems vaikams).

Kartu su didesniu efektyvumu Loratadinas turi neigiamą poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai (kardiotoksiniam poveikiui) ir vaikų virškinimo traktui. Štai kodėl jis yra uždraustas naudoti jaunesniems kaip 2 metų vaikams.